Неділя
24.09.2017
13:14
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Проценківська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Наші досягнення

 2012-2013

Медалісти

Трикоз Альбіна – золота медаль

Якименко Ольга – золота медаль

Часник Тетяна – золота медаль

Пархоменко Лілія – золота медаль

Призери олімпіад

Пархоменко Лілія – І місце, українська мова та література

Кеда Владислав – ІІ місце, математика, Фізика - І

Часник Тетяна – ІІ місце, математика

Мороз Андрій – ІІ місце, трудове навчання

Часник Тетяна – ІІІ місце, біологія

Пархоменко Лілія – ІІІ місце, психологія та педагогіка

Якименко Ольга  – І місце, психологія та педагогіка

Лизогуб Анастасія – ІІІ місце, біологія

Конкурси

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Пархоменко Лілія – ІІ місце, Часник Тетяна – І місце.

Конкурс юних читців «Тарасовими шляхами» - Якименко Ольга – ІІІ ступеня, .

Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну прозу» - Кушніренко Наталія - ІІ ступеня .

Конкурс учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення» - Лизогуб Анастасія – І місце.

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика – Пантюх Вікторія – 2 місце, Пархоменко Л – 3 місце.

Конкурс-огляд художньої самодіяльності «Веселка-2013» - 3 дипломи

Конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» - Кушніренко Наталія – І місце, Часник Тетяна – І місце

2013-2014 

Медалісти

Кеда Владислав – золота медаль

Лизогуб Анастасія – срібна медаль

Призери олімпіад

Кеда Владислав – І місце в районній олімпіаді з фізики

Кеда Владислав – ІІ місце в районній олімпіаді з математики

Кеда Владислав – ІІ місце в районній олімпіаді з комп’ютерних технологій

Мороз Андрій – І місце в районній олімпіаді з трудового навчання

Мороз Андрій – ІІ  місце в обласній олімпіаді з трудового навчання

Касяненко Юрій – І місце в районній олімпіаді з трудового навчання

Конкурси

Обласний конкурс учнівської молоді «З пензлем та словом», присвячений 200 річчю з дня народження Т.Г.Шевченка – Кушніренко Наталія – диплом

Районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні -2013», номінація «Веселий пензлик» - Кушніренко Наталія – Диплом ІІІ ступеня 

Районний  конкурс юних читців «Тарасовими шляхами» - Мандич Любов – диплом ІІІ ступеня    

Призер районного конкурсу художньої самодіяльності «Веселка- 2014» у вокальному жанрі – Кострубова Оксана – диплом ІІІ ступеня                                     

Призер районного конкурсу художньої самодіяльності «Веселка -2014» у жанрі художнього читання – Скляр Дмитро – диплом ІІІ ступеня                                  

Призер районного конкурсу художньої самодіяльності «Веселка -2014» в інструментальному жанрі – Ансамбль народних інструментів «Експрес» (2-5 клас) – диплом ІІ ст            упеня

Всеукраїнська акція «Годівничка» - «Юні друзі природи»        2 клас – грамота        

Спортивні змагання обласної спартакіади

Приходько Тарас – ІІІ місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік обласної Спартакіади школярів

Спортивні змагання районної спартакіади

Приходько Тарас – І місце в районному легкоатлетичному кросі

Дахно Любов - ІІ місце в товаристських змаганнях з плавання

Команда дівчат з міні-футболу - ІІІ місце у фінальних районних змаганях

Команда дівчат з баскетболу – ІІ місце у фінальних районних змаганях

Команда юнаків з баскетболу – ІІІ місце у фінальних районних змаганях

Приходько Тарас  – І місце в районих змаганнях з легкої атлетики, в молодшій групі

Манойло Микола – ІІІ місце в районих змаганнях з легкої атлетики, в старшій групі

Дахно Любов – ІІ місце в районих змаганнях з легкої атлетики, в старшій групі